FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2579870
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 29, 2026 @ 09:43:28 |
| SCORE | 2172 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Palit RTX 5070 Ti GameRock OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1569-F320 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1636 MHz - max: 2768 MHz |
|---|
| max power | 79 % TDP (233 W) |
|---|