FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2585952
FurMark Knot (GL) Submitted by Kazantip on Apr 30, 2026 @ 22:51:24 |
| SCORE | 1710 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 3090 Suprim X 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1462-3882 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1786 MHz - max: 1920 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (412 W) |
|---|