
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2586221
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 1, 2026 @ 01:05:16 | | SCORE | 6692 |
|---|
| FPS | 110 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-8400 CPU @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 1462-3716 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1680 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (302 W) |
|---|
|