
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2586999
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 1, 2026 @ 08:27:42 | | SCORE | 15993 |
|---|
| FPS | 266 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2666 v3 @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1569-F322 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2580 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (360 W) |
|---|
|