
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2587755
FurMark (VK) Submitted by duzgunates on May 1, 2026 @ 12:50:44 | | SCORE | 12262 |
|---|
| FPS | 204 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5321 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2362 MHz - max: 2662 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (258 W) |
|---|
|