
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2587782
FurMark (VK) Submitted by duzgunates on May 1, 2026 @ 12:58:19 | | SCORE | 12258 |
|---|
| FPS | 204 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5321 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 2362 MHz - max: 2866 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (251 W) |
|---|
|