FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2589020
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 1, 2026 @ 18:33:13 |
| SCORE | 789 |
|---|
| FPS | 12 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2666 v3 @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RTX 4060 WindForce OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 1458-4107 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1816 MHz - max: 2880 MHz |
|---|