FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2589884
FurMark Knot (VK) Submitted by july on May 1, 2026 @ 22:55:54 |
| SCORE | 2406 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT (RADV GFX1201) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7700 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.19.14-300.fc44.x86_64 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| GPU1 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E28 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|