FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2590347
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 2, 2026 @ 02:31:21 |
| SCORE | 6093 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7940HS w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D58 - SUB: F111-E - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 2348 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 780M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15BF - SUB: F111-5 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 18 W |
|---|