
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2594086
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 3, 2026 @ 00:49:22 | | SCORE | 1876 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1043-89E6 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 2572 MHz - max: 3270 MHz |
|---|
| max power | 121 % TDP (301 W) |
|---|
|