
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2595954
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 3, 2026 @ 14:33:37 | | SCORE | 174 |
|---|
| FPS | 2 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-10100F CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C82 - SUB: 10DE-1C82 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1291 MHz - max: 1557 MHz |
|---|
|