
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2596468
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 3, 2026 @ 16:56:21 | | SCORE | 6629 |
|---|
| FPS | 110 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 3070 Ti Strix |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 1043-880E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1920 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (310 W) |
|---|
|