FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2596943
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 3, 2026 @ 19:10:49 |
| SCORE | 2401 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 4080 SUPER Expert 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1462-511C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (319 W) |
|---|