
|
FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2596956
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 3, 2026 @ 19:14:29 | | SCORE | 2135 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 4080 SUPER Expert 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1462-511C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2670 MHz |
|---|
| max power | 113 % TDP (320 W) |
|---|
|