
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2597507
FurMark (VK) Submitted by Cathesdus on May 3, 2026 @ 22:05:33 | | SCORE | 14898 |
|---|
| FPS | 245 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1043-88CB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1830 MHz - max: 2506 MHz |
|---|
| max power | 109 % TDP (348 W) |
|---|
|