
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2597768
FurMark Knot (VK) Submitted by nickk on May 3, 2026 @ 23:49:56 | | SCORE | 1276 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 1462-3715 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 2040 MHz |
|---|
| max power | 122 % TDP (335 W) |
|---|
|