
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2598055
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 4, 2026 @ 03:02:51 | | SCORE | 1081 |
|---|
| FPS | 17 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA RTX 4070 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2786 - SUB: 10DE-17FF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 115 % TDP (194 W) |
|---|
|