
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2598711
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 4, 2026 @ 09:42:00 | | SCORE | 701 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1DA2-E448 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 99 °C |
|---|
| core clock | min: 694 MHz - max: 2492 MHz |
|---|
| max power | 145 W |
|---|
|