
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2599314
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 4, 2026 @ 13:43:23 | | SCORE | 628 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 2700 Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1458-2313 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 2023 MHz |
|---|
| max power | 242 W |
|---|
|