
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2599879
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 4, 2026 @ 16:35:10 | | SCORE | 1121 |
|---|
| FPS | 18 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1462-812B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2626 MHz - max: 2746 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (175 W) |
|---|
|