FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2600648
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 4, 2026 @ 19:53:31 |
| SCORE | 689 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-10100 CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 29576 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 19DA-426 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1772 MHz - max: 2026 MHz |
|---|
| max power | 89 % TDP (240 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|