
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2600921
FurMark Knot (GL) Submitted by Cormorant on May 4, 2026 @ 21:28:12 | | SCORE | 2426 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1043-89E1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 88 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1156 MHz - max: 2880 MHz |
|---|
| max power | 94 % TDP (335 W) |
|---|
|