FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2601611
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 02:28:26 |
| SCORE | 4704 |
|---|
| FPS | 78 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 D/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 D |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B87 - SUB: 1458-419A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 3112 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (576 W) |
|---|