FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2601717
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 03:45:33 |
| SCORE | 5108 |
|---|
| FPS | 85 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX PRO 6000 Blackwell Workstation Edition/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA RTX PRO 6000 Blackwell Workstation Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2BB1 - SUB: 10DE-204B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 2528 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (602 W) |
|---|