
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2603545
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 16:53:19 | | SCORE | 1203 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1ED3-E37 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1284 MHz - max: 2308 MHz |
|---|
| max power | 266 W |
|---|
|