FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2604927
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 23:44:06 |
| SCORE | 754 |
|---|
| FPS | 12 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10600T CPU @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1025-B477 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 958 MHz - max: 2519 MHz |
|---|
| max power | 179 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC8 - SUB: 1462-7E05 - REV: 3 |
|---|