
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2606590
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 14:10:12 | | SCORE | 1607 |
|---|
| FPS | 26 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-10900KF CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 3842-3982 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| core clock | min: 496 MHz - max: 1966 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (432 W) |
|---|
|