FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2610648
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 16:13:23 |
| SCORE | 11408 |
|---|
| FPS | 189 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 235H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Pro 140T GPU (16GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D51 - SUB: 1028-CF1 - REV: 3 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 8 % |
|---|
| core clock | min: 250 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1043-89E6 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2296 MHz - max: 2902 MHz |
|---|
| max power | 115 % TDP |
|---|