FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2614209
FurMark (GL) Submitted by Danilop95 on May 8, 2026 @ 16:03:31 |
| SCORE | 11411 |
|---|
| FPS | 189 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX 5000 Ada Generation Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 536.67 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13980HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1462-13C4 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4314 |
|---|
| max core usage | 16 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 31 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 5000 Ada Generation Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2730 - SUB: 1462-13C4 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 2190 MHz |
|---|