
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2614346
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 16:33:51 | | SCORE | 2928 |
|---|
| FPS | 48 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5090 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89E3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.76 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2902 MHz - max: 3052 MHz |
|---|
| max power | 93 % TDP (550 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|
|