FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2614663
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 17:56:42 |
| SCORE | 6119 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8737 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A0 - SUB: 1025-3888 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8737 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 1000 MHz - max: 2150 MHz |
|---|
| max power | 213 W |
|---|