
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2614888
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 19:02:51 | | SCORE | 1658 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 196E-1437 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2422 MHz - max: 2902 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (237 W) |
|---|
|