
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2614912
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 19:08:40 | | SCORE | 558 |
|---|
| FPS | 9 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2487 - SUB: 10DE-2487 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1688 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 122 % TDP (160 W) |
|---|
|