FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2616100
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 02:35:01 |
| SCORE | 12703 |
|---|
| FPS | 211 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D30 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 20 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 185 W |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 5070 Ti TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1043-89F4 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 2596 MHz - max: 2722 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|