FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2616113
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 02:44:26 |
| SCORE | 12927 |
|---|
| FPS | 214 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D30 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 14 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 850 MHz |
|---|
| max power | 58 W |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 5070 Ti TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1043-89F4 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2528 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 109 % TDP |
|---|