
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2617985
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 15:41:17 | | SCORE | 718 |
|---|
| FPS | 12 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 546.01 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F02 - SUB: 1462-3734 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 546.01 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (172 W) |
|---|
|