FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2619172
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 21:11:09 |
| SCORE | 15935 |
|---|
| FPS | 265 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.55 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1028-CD6 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 103C-8E39 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2400 MHz - max: 2670 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|