
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2621836
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 14:40:04 | | SCORE | 15222 |
|---|
| FPS | 253 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5090 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89E3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2430 MHz - max: 2782 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (602 W) |
|---|
|