FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2622031
FurMark ROG (GL) Submitted by 9S on May 10, 2026 @ 15:29:58 |
| SCORE | 7644 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Zotac RTX 5060 Ti AMP |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 19DA-1772 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (181 W) |
|---|
| GPU1 | LuminonCore IDDCX Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 112D559-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|