FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2622087
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 15:43:02 |
| SCORE | 4347 |
|---|
| FPS | 72 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-1650 v2 @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2783 - SUB: 10DE-18CA - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 780 MHz - max: 2506 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (222 W) |
|---|