
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2622107
FurMark (GL) Submitted by ShawphoLee on May 10, 2026 @ 15:46:47 | | SCORE | 8445 |
|---|
| FPS | 139 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1458-40C5 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1906 MHz - max: 2536 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (341 W) |
|---|
|