
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2622149
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 15:58:13 | | SCORE | 3635 |
|---|
| FPS | 60 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 5060 Ti Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1462-5354 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 2648 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (176 W) |
|---|
|