
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2622220
FurMark (GL) Submitted by Jason32038 on May 10, 2026 @ 16:19:29 | | SCORE | 12682 |
|---|
| FPS | 210 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1043-889A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2956 MHz |
|---|
| max power | 135 % TDP (598 W) |
|---|
|