
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2622350
FurMark (GL) Submitted by chaws on May 10, 2026 @ 16:52:14 | | SCORE | 10515 |
|---|
| FPS | 177 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 1043-8813 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 2040 MHz |
|---|
| max power | 127 % TDP (350 W) |
|---|
|