FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2622644
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 18:28:03 |
| SCORE | 8474 |
|---|
| FPS | 141 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) W-3175X CPU @ 3.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-417B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 2438 MHz - max: 2760 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (300 W) |
|---|