FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2622712
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 18:48:41 |
| SCORE | 14384 |
|---|
| FPS | 238 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 5090 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89E3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2326 MHz - max: 2956 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (601 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 132 W |
|---|