
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2622888
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 19:36:34 | | SCORE | 1093 |
|---|
| FPS | 17 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2786 - SUB: 1458-40EE - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2490 MHz - max: 2836 MHz |
|---|
| max power | 114 % TDP (196 W) |
|---|
|