FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2622922
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 19:46:42 | | SCORE | 1108 |
|---|
| FPS | 18 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 760/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 474.44 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400 CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 760 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1187 - SUB: 1043-84A8 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 474.44 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1085 MHz - max: 1229 MHz |
|---|
| max power | 84 % TDP |
|---|
|