
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623493
FurMark (GL) Submitted by ch87632 on May 10, 2026 @ 23:02:37 | | SCORE | 7707 |
|---|
| FPS | 128 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1043-88CA - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1696 MHz - max: 2596 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (321 W) |
|---|
|