FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623499
FurMark (GL) Submitted by XmgxHedgehog on May 10, 2026 @ 23:07:12 |
| SCORE | 3847 |
|---|
| FPS | 64 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5323 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 71 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2618 MHz - max: 2910 MHz |
|---|
| max power | 79 % TDP (192 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|